Deweloper

SCROL

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Solea to inwestycja realizowana przez spółkę Gilmerton, konsorcjum firm z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Konsorcjum tworzą Apsys Polska oraz SK Management s.a. r.l.

Skontaktuj się z nami
shape image

Apsys Polska

To deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych obecny na rynku od 25 lat, który odpowiedzialny jest m.in. za budowę i zarządzanie inwestycjami takimi jak Posnania w Poznaniu czy Manufaktura w Łodzi. Jako inwestor i deweloper Apsys wybudował Posnanię w Poznaniu, Manufakturę w Łodzi, Centrum Janki w Warszawie, CH Korona we Wrocławiu oraz Platan w Zabrzu. Wszystkie projekty realizowane przez firmę są zgodne z ideą „Making cities vibe” – ożywiania przestrzeni miejskiej, kreowania wyjątkowych doświadczeń oraz dbania o zrównoważony rozwój. Apsys Polska jest liderem na polskim rynku nieruchomości w certyfikacji BREEAM dla centrów handlowych. Certyfikaty te posiada ponad 20 obiektów z portfolio zarządczego. Spółka prowadzi działalność zgodnie z ISO 14 001, która stanowi standard systemu zarządzania środowiskiem.

SK Management s.a. r.l.

To inwestor od ponad 20 lat specjalizujący się w butikowych projektach budownictwa mieszkaniowego, realizowanych przez dedykowane do każdej inwestycji spółki celowe. Organizacja posiada na liście realizacji w Polsce m.in. biurowiec Green Park w Al. Ujazdowskich 10 w Warszawie (udziałowiec i zarządzający Green Park Properties sp. z o.o.), inwestycję mieszkaniową Rezydencja Eliza w Warszawie oraz rozpoczęty projekt zespołu budynków wielorodzinnych w Gliwicach (udziałowiec i zarządzający). Każdą z tych inwestycji zaprojektowano z dużą dbałością o funkcjonalne rozwiązania mieszkań, użyte materiały, detale i ponadczasową architekturę budynków.

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem sprzedaży.

W.s. zakupu lokalu usługowego zapraszamy do umawiania spotkań:

  • – w Biurze Sprzedaży znajdującym się na terenie Toru Wyścigów Konnych
    (wejście furtką w sąsiedztwie budynku o adresie Bokserska 2),
  • – w biurze na Ochocie przy ul. Elizy Orzeszkowej 14, lok. 106 (parter), 02-374 Warszawa.

 

(+48) 22 225 25 46

biuro.solea@soleamokotow.pl

Napisz, jakiego mieszkania szukasz – odpiszemy lub oddzwonimy do Ciebie

{{ showError(errors.items, 'agree', '') }}
Schowek (0 oferty)
Schowek (0 oferty)
Brak ofert w schowku

Szanowni Państwo,

Do sprzedaży pozostał lokal usługowy
o powierzchni 216 m² z gwarancją zakupu 5 m.b., budynki z Pozwoleniem na użytkowanie

Kontakt